Darbas ispanų kalbos mokytojui

posted in: Laisvos darbo vietos | 0

Siūlome darbą 0,3 etatu ispanų kalbos mokytojo pareigose su 6 klasių mokiniais nuo 2024 m. rugsėjo 1 d. Darbo užmokestis (bruto) gali svyruoti (nuo 498 Eur iki 699 Eur) atsižvelgiant į turimą darbo stažą, kvalifikacinę kategoriją.

Reikalavimai:

  • Kvalifikaciją atitinkantis išsilavinimas;
  • Puikūs komunikaciniai gebėjimai ir bendradarbiavimas su mokiniais, jų tėvais, mokytojais;
  • Pageidautina darbo patirtis su spec. poreikį turinčiais vaikais.

Dokumentai:

  • Prašymas leisti dalyvauti atrankoje;
  • Gyvenimo aprašymas (CV);
  • Išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų kopijos;
  • Pažyma dėl neteistumo (https://www.ird.lt/lt/paslaugos/itariamuju-kaltinamuju-ir-nuteistuju-registro-iknr-paslaugos-teistumo-neteistumo-pazymos).

Dokumentus su prierašu „Ispanų kalbos mokytojas“ prašome pateikti el. pašto adresu rastine@vydunoprogimnazija.vilnius.lm.lt. Reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime el. paštu ir pakviesime pokalbiui. Atsiradus tinkamam kandidatui, konkursas bus nutrauktas.

https://vilnius.lt/lt/2024/05/15/sostine-patvirtino-ispanu-kalbos-mokytoju-pritraukimo-tvarka/