2023 – 2024 m.m. neformalaus ugdymo būreliai 1-4 klasių mokiniams

Vilniaus Vydūno progimnazijos (Įsruties g. 3) patalpose

Meniniai užsiėmimai

MokytojasBūrelio pavadinimasUžsiėmimo laikasKabinetas
Eglė Budrikienė
egle.budrikiene@vydunoprogimnazija.lt
Grojimas ukulėlėmis (2-4 klasių mokiniai)Penktadienis 13.00 – 14.00134 kab.
Irena Leonavičienė
irena.leonaviciene@vydunoprogimnazija.lt
Muzikuojame visi 2fTrečiadienis 12.55 – 13.40A-2 modulis
Vilma Ruzginaitė
vilma.ruzginaite@vydunoprogimnazija.lt
Linksmasis origamis 3eAntradienis 12.55 – 13.40147 kab.
Eglė Gilė
egle.gile@vydunoprogimnazija.lt
Mano draugas teptukas (1-4kl.)Pirmadienis 12.55 – 13.40219 kab.
Vytautas Latonas
vytautas.latonas@vydunoprogimnazija.lt
Estradinis ansamblis (5-8 kl.)Antradienis 14.40 – 16.40204 kab.
Vytautas Latonas
vytautas.latonas@vydunoprogimnazija.lt
Estradinis ansamblis (1-4 kl.)Antradienis 16.40 – 17.40204 kab.
Laura Navickienė
laura.navickiene@vydunoprogimnazija.lt
ŠokisAntradienis 12.55 – 13.40
Ketvirtadienis 12.55 – 13.40
Aktų salė

Akademiniai užsiėmimai

MokytojasBūrelio pavadinimasUžsiėmimo laikasKabinetas
Agnė Bugarauskienė
agne.bugarauskiene@vydunoprogimnazija.lt
Mielasis drambliukas 3gAntradienis 12.55 – 13.40142 kab.
Audra Rygertienė
audra.rygertiene@vydunoprogimnazija.lt
Žaidžiu žodžiu 3dAntradienis 12.55 – 13.40215 kab.
Audronė Vildžiūnaitė – Pukėnė
audrone.vildziunaite.pukene@vydunoprogimnazija.lt
Mąstau ir tyrinėju 2bKetvirtadienis 12.55 – 13.40108 kab.
Sonata Poškienė
sonata.poskiene@vydunoprogimnazija.lt
„Kengūriukai“ 2ePirmadienis 12.45 – 13.30A-1 modulis
Danguolė Krapikienė
danguole.krapikiene@vydunoprogimnazija.lt
Knygų klubas 3f141 kab.
Jurgita Baikštienė
jurgita.baikstien@vydunoprogimnazija.lt
Skaitmeninis raštingumas 3fPirmadienis 12.55 – 13.40238 kab.
Veronika Naumova
veronika.naumova@vydunoprogimnazija.lt
„IT labirintuose“ 4g139 kab.
Jadvyga Šaveiko
jadvyga.saveiko@vydunoprogimnazija.lt
Anglų kalba 3-4 kl.Antradienis 12.55 – 13.40110 kab.

Sportiniai užsiėmimai

MokytojasBūrelio pavadinimasUžsiėmimo laikasKabinetas
Aušra Pivorienė
ausra.pivoriene@vydunoprogimnazija.lt
Kvadrato būrelis 3-4kl.Ketvirtadienis 14.00 – 15.00Didžioji sporto salė
Aušra Stankevičienė
ausra.stankeviciene@vydunoprogimnazija.lt
Judrieji žaidimaiTrečiadienis 14:00 – 16:00Didžioji sporto salė
Darius Krištaponis
darius.kristaponis@vydunoprogimnazija.lt
Kvadratas 2 kl.Pirmadienis 13.50 – 14.35Mažoji sporto salė

Socioemociniai užsiėmimai

MokytojasBūrelio pavadinimasUžsiėmimo laikasKabinetas
Džiuginta Vaičiūnienė
dziuginta.vaiciunien@vydunoprogimnazija.lt
Antras žingsnis 3bPenktadienis 12.00 – 12.45116 kab.
Dina Kalinauskienė
dina.kalinauskiene@vydunoprogimnazija.lt
Antras žingsnis 1ePenktadienis 11.50-12.35212 kab.
Jūratė Kurlavičienė
jurate.kurlaviciene@vydunoprogimnazija.lt
Antras žingsnis 2cKetvirtadienis 12.55 – 13.40146 kab.
Skaistė Janickienė
skaiste.janickiene@vydunoprogimnazija.lt
Antras žingsnis 3aTrečiadienis 12.55 – 13.40113 kab.
Birutė Rimšelienė
birute.rimseliene@vydunoprogimnazija.lt
Antras žingsnis 2dPenktadienis 11.50 – 12.35109 kab.

Neformalaus ugdymo užsiėmimai 5-7 kl. mokiniams

MokytojasBūrelio pavadinimasUžsiėmimo laikasKabinetas
Robertas Rinkevičius
robertas.rinkevicius@vydunoprogimnazija.lt
Dailieji medžio darbaiAntradienis 13:50 – 14:35127 kab.
Olga Rinkevičienė
olga.rinkeviciene@vydunoprogimnazija.lt
Aksesuarų ir papuošalų gamybaAntradienis 13:50 – 14:35125 kab.
Karolis Navickas
karolis.navickas@vydunoprogimnazija.lt
Didžioji sp. salė
Eglė Gilė
egle.gile@vydunoprogimnazija.lt
Pasidaryk pats (5-8 kl.)Trečiadienis 13.50 – 13.35219 kab.
Vytautas Latonas
vytautas.latonas@vydunoprogimnazija.lt
Jaunieji šauliai, 5-6 kl. mokiniamsKetvirtadienis 15:45 – 16:30204 kab.

2022 – 2023 m.m. neformalaus ugdymo, tėvų finansuojami, būreliai 1-7 klasių mokiniams

Vilniaus Vydūno progimnazijos (Įsruties g. 3) patalpose

Tikslieji ir gamtos mokslai

Būrelio pavadinimasKlubasAtsakingas asmuoE-paštasTelefonas
ProgramavimasVšį Mokslo šviesaGintarė Dzindzalietienėg.dzindzalietiene@gmail.com8-67797936  
ŠachmataiVšĮ Lietuvos šachmatų mokyklaDonatas Pilinkuspilinkus@gmail.com8-65729557  
STEAM  ir robotikaVšį Mokas inovacijosLina Karolis Miliusinfo@mokasinovacijos.lt mokasinovacijos@gmail.com8-64643374 8-64682614
RobotikaRobotikaAurimas Mikužisaurimasmikuzis@gmail.com8-64901230

Socialiniai ir kalbų mokslai

Būrelio pavadinimasKlubasAtsakingas asmuoE-paštasTelefonas
Detektyvų klubasVšį Laikas kartu  Ligita Pareigienė ligita.pareig@gmail.com8-69943469
Anglų kalba pirmokams Všį „Time4English“Svetlana Venclovienėvenclovienesv@gmail.com8-62888307

Menai

Būrelio pavadinimasKlubasAtsakingas asmuoE-paštasTelefonas
Gatvės šokis (1-4 kl.)Šokio ir sveikatingu­mo studija „Good vibesLaura Navickienė https://forms.gle/QNmX69QG9A3XTbdn7  8-69633830   8-60274376
ŠokiaiPetreikio šokių studijaAdomas Norkūnasnadomas@gmail.com8-64642728
MuzikaVaikų muzikos studija RetroEglė Budrikienėretrovaikai@gmail.com8-68249519

Sportas

Būrelio pavadinimasKlubasAtsakingas asmuoE-paštasTelefonas
Krepšinis (mergaitės, berniukai)Vilniaus KMLukas Danilevičiuslksdanilevicius@gmail.com  8-69270824
KrepšinisSostinės KMMindaugas Noreikakcyzius@gmail.com  8-65612377
Orientavimosi sportasSostinės  sporto centrasAušra Stankevičienėausrastank@gmail.com8-62959848
Krepšinis -individualios treniruotėsRičardas PrybylskisRičardas Prybylskisinsanityblr@gmail.com8-62270560
Gimnastika, meninė gimnastikaSostinės sporto centrasMarija Gardiukmarija.gardiuk@gmail.com8-65165389
RegbisVilniaus SM TaurasVidmantas Valysvidmantas@regbioakademija.lt8-61016354
KaratėSK SHINDmitrij Aleksandrovadministracija@shin.lt8-65997759
Kovų menai GrapplingSK FaiterisArnoldas Lukošiūnasarn.luk13@gmail.com8-67951525
KaratėSK KaminariRokas Jatulisrokas@kaminari.lt8-69945984
KaratėVOSK Saulės ženklasPauliuspaulius@karatemokykla.lt8-61413353

Pastaba: Neformalaus užsiėmimų pasiūla bus pildoma.

Vilniaus Vydūno progimnazijoje 2023-2024 m. m. neformalaus ugdymo užsiėmimus planuoja vykdyti:

Turinys nuolat pildomas

Neformali ugdymo veikla Vydūno progimnazijoje 2023-2024 m. m.

Všį ,,Mokslo šviesa“ / Robotika
Ketvirtadieniais 14:00-17:00 val., kabinetas Nr. 228
Gintarė Dzindzalietienė g.dzindzalietiene@gmail.com , tel 8-67797936


Všį „Robotikos studija“/ Robotika
Antradieniais 13:00-17:30 val., kabinetas Nr. 228
Aurimas Mikužis, aurimasmikuzis@gmail.com, Tel. 8-64901230


Všį „Robotikos akademija“/ Robotika
Pirmadieniais 17:00-19:15 val., kabinetas Nr. 209
Antradieniais 15:00-18:15 val., kabinetas Nr. 209
Trečiadieniais 17:00-19:15 val., kabinetas Nr. 209
Ketvirtadieniais 17:00-19:15 val., kabinetas Nr. 209
Šeštadieniais 10:00 – 15:00 val., kabinetas Nr. 209
Silvija Kutkevičiūtė, el.p.: silvija@robotikosakademija.lt


MB „Mokas ir inovacijos“/STEAM ir robotika
Trečiadieniais 13:00-14:00 val., kabinetas Nr. 228
Lina info@mokasinovacijos.lt Tel. 8-64643374
Karolis Milius mokasinovacijos@gmail.com Tel. 8-64682614


VšĮ „Lietuvos šachmatų mokykla“ /Šachmatai
Pirmadieniais 13:00-16:00 val., kabinetas Nr. 209
Info@sachmatumokykla.lt, tel. 864224221


Anglų kalba
Pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais 12:30-14:00 val., kabinetas Nr. 110
mokytoja Svetlana Venclovienė, svetliciok31@gmail.com Tel. 862888307


Muzika
Pirmadieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais 13:00-17:00 val., kabinetas Nr. 134
Muzikos mokytoja Eglė Budrikienė, Tel. 868249519


Dailės būrelis
Antradieniais 1-2 kl. 14.00-15.30 val., 3-4 kl. 15.40-17.10 kabinetas Nr. 219
Trečiadieniais 1-2 kl.15:00-16:30 val.
UAB Būti savim, Laura Karčmarinienė tel. +37061038019, info@butisavim.lt


Teatras
Antradieniais 13:00-16:00 val., kabinetas Nr. 126
Kristina Savickytė, Tel. 8-682 54087


Keramika
Trečiadieniais 12:30-15:00 val., kabinetas Nr. 138
Penktadieniais 12:30-15:00 val., kabinetas Nr. 228
VšĮ „Meninė raiška“ , Eglė Ickienė, el.p. e.ickiene@gmail.com, Tel. 8 63855275


Detektyvų klubas
Antradieniais 13:30-15:00 val., kabinetas Nr. 220
Všį „Laikas kartu“ /Detektyvų klubas, Ligita Pareigienė ligita.pareig@gmail.com, tel. 8-69943469

Sąrašas gali būti atnaujintas, atsiradus pakeitimams.
Sąrašas sudarytas 2023-10-11