,,Lik sveika, pradine mokykla!“

posted in: Uncategorized | 0

Ketvirtokų išleistuvės

Štai ir prabėgo ketveri metai kaip viena diena. Per tuos metus spėjome geriau pažinti save, draugus, pasigrožėti rudens gėrybėmis, žiemos šaltuku, pavasario žiedais ir vasaros šiluma. Nupiešėme nuostabius piešinius gražiausiomis spalvomis, radome gerų, tikrų draugų, perskaitėme ne vieną knygą, tikėjome stebuklais ir pasakomis…

Saulėtą ir šiltą birželio 9 dieną vyko 4 j klasės mokinių išleistuvių šventė. Mokiniai susirinko jaukioje aktų salėje, kur aidėjo linksma muzika, skambios dainos ir jaunatviškas vaikų juokas. Šventinio koncerto metu vaikai eilėmis padėkojo savo mokytojoms už išmoktas pamokas, organizuotus renginius ir atliktus darbus, ištarė padėkos žodžius savo tėveliams už rūpestį ir kantrybę. Tėveliai džiaugėsi, kaip smagiai dainuoja, šoka ir deklamuoja jų vaikai. Mokyklinio valso drauge ant scenos pašokti vaikai pakvietė ir savo tėvelius. Šventinės akimirkos pačios įspūdingiausios išliks atminty…

Šventinės akimirkos

Gražios šventinės akimirkos

Mokytoja Jūratė ir tėveliai vaikams linkėjo sėkmės 5 klasėje, toliau visiems drąsiai ir kantriai kopti į mokslo aukštumas. Šventės pabaigoje mokytoja įteikė kiekvienam ketvirtokui po medalį ir pradinio ugdymo baigimo pažymėjimą – pirmą svarbų mokslo pasiekimų dokumentą. Po smagios išleistuvių šventės ketvirtokus prie mokyklos durų pasitiko ilgai lauktos vasaros atostogos ir pažadėjo daug smagių nuotykių.

Atgal į pradinį