Festivalio „Vaikystės šalyje“ dalyviai – „Retro“ dainininkai

posted in: Straipsniai | 0

Mūsų mokyklos mokiniai, atstovaujantys vaikų muzikos studiją Retro, spalio 15 d. dalyvavo tarptautiniame vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos festivalyje „Vaikystės šalyje“. Šiame renginyje vaikai dalyvauja jau net ketvirtą kartą. Festivalį vedė žinoma televizijos laidų vedėja, dainininkė Rūta Lukoševičiūtė- Daudienė. Vaikų muzikos studiją „Retro“ atstovavo dvi grupės- tai 2-3 klasių grupė „Nenuoramos“, kuri atliko smagią dainą „Su kuprine ant pečių“ ir „Vyresniųjų“ grupė, kuri sudainavo dainą „Šiaudų batai“ roko stiliuje. Festivalis abejingų nepaliko – kiekvienas vaikas asmeniškai gavo po festivalio taurę, diplomą bei džiaugėsi smagiais fejerverkais. Vaikus dainuoti moko muzikos mokytoja Eglė Budrikienė.