Mokytojas – tai pašaukimas

posted in: Straipsniai | 0

Mokytojas – tai meilė,
Mokytojas – tiesa,
Mokytojas – svajonės ir
Vaikystės šviesa!

Spalio penktąją nuo ankstaus ryto Vydūno progimnazijoje šurmuliavo mokiniai su gėlėmis, kvepiančiais sodų obuoliais ir sveikinimų atvirukais mokytojams. Juk spalio 5 – oji – tai tarptautinė mokytojų diena! Mokyklos foje mokytojus pasitiko muzikiniai sveikinimai, fleitos ir pianino melodijos.

Vėliau mokytojai buvo pakviesti į aktų salę, kur džiaugėsi mokinių dainomis, šokiais, dalyvavo linksmoje viktorinoje ir patys mokėsi šokių žingsnelių. Muzikos mokytojai Eglė ir Vytautas paruošė dainas, skirtas mokytojams, su 2 -6 klasių mokiniais. 5 ir 6 klasių mokiniai atliko finalinę dainą, grodami ukulėle, būgnais.

Šokių mokytoja Laura su savo mokiniais, šokių studijos nariais, paruošė nuostabių pramoginių šokių. Šventę vedė – 5b ir 5a klasių mokiniai Greta ir Nikas.

Šventės organizatoriai:
Mokyklos administracija
O. Rinkevičienė
D.Kadzevičienė
J.Ratautienė
J.Jakubickaitė
E.Budrikienė
V.Latonas
L.Navickienė

Dėkojame visiems, sukūrusiems puikią šventę mokytojams ir padovanojusiems džiugią nuotaiką.