Pilietinio ugdymo diena Vydūno progimnazijoje

posted in: Straipsniai | 0

Džiugu pranešti, spalio 13d. mūsų mokykloje praūžė pilietinio ugdymo diena!

Lietuvos kariuomenės atstovai Št. srž. Igoris Bartanovičius, Vyr srž. Genadijus Matiušovas, Vyr srž. Igoris Afoninas, bei Lietuvos šaulių sąjungos atstovas , Šalčininkų kuopos vado pavaduotojas Tomas Bagdonavičius vedė tris pilietiškumo pamokas trijose skirtingose erdvėse, 5 ir 6 klasių mokiniams. Vyko Lietuvos šaulių sąjungos pristatymas, susipažinimas su Lietuvos kariuomenės veikla, ginkluote. Mokiniai turėjo progą iš arti paliesti pavojingus ginklus. Ir taip pat vyko viena smagesnių veiklų – karinė estafetė mokyklos stadione, kur visi mokiniai buvo apdovanoti simboliniais suvenyrais.

Dėkojame karininkams, nepagailėjusiems savo laiko, ir praskaidrinusiems Vydūno progimnazijos mokiniams dieną.

Taip pat dėkojame mokyklos administracijai, kad priėmė, padėjo organizuoti!

Tėvynės Labui!
Vydūno progimnazijos Jaunųjų šaulių būrelio vadovas muzikos vyr. mokytojas V. Latonas.