Švenčiame ir mokomės

posted in: Straipsniai | 0

Paskutinę spalio savaitę mokyklos vidinį kiemą mokiniai išpuošė dekoruotais moliūgais. Kokių tik jų nebuvo – didelių ir mažų, šiurpių ir linksmų! Rytais moliūgų žibintuose uždegdavome žvakutes, pertraukų metu smalsiai visus apžiūrėdavome. Mokinių taryba atsakingai vertino moliūgų žibintus ir rinko įspūdingiausius. Jie vieningai nusprendė, kad sunku išrinkti pačius geriausius, tad skelbia, kad visi kūrėjai puikiai padirbėjo.

Ketvirtadienį ilgųjų pertraukų metu linksmai šokome Šiurpulyno diskotekoje, smagiai pašėliojome!

Mokykloje mes domimės tvarumo ir ekologijos temomis, tad trys klasės – 5 a, 5 c ir 6 d kartu su klasių vadovais D.Kadzevičiene, J.Jakubickaite ir J.Žikulinu surinko moliūgų likučius ir nunešė juos į Pilaitės „Idėjų lysvės“ kompostinę. Taip prisidedame prie tvarios ir supratingos kaiminystės kūrimo.