Tarptautinė tolerancijos diena Vilniaus Vydūno progimnazijoje

posted in: Straipsniai | 0

Lapkričio 16-ąją minime tarptautinę tolerancijos dieną. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos namas. 1-7 kl. mokiniai kartu su mokytojais papuošė savo klasių duris (darė koliažus, aplikacijas, plakatus ir kitus darbelius namų tematika), sukurdami draugišką aplinką mokykloje, panašią į namų aplinką.

Tolerancijos namas gali būti tas, kuriame gyvename, tačiau gali būti sukurtas simbolinis namas, kuriame norėtume gyventi, kuris galėtų būti svajonių namas.

Mokytojai su mokiniais kalbėjosi apie savo artimiausią aplinką, ten, kur gyvename. Diskutavo, ar mokiniai pastebi, atkreipia dėmesį į žmonių tarpusavio santykius, tolerancijos / netolerancijos atvejus.

Dėkojame visiems dalyvavusiems tarptautinės Tolerancijos dienos minėjime ir džiaugiamės gražiais, kūrybingais darbais.