Vilniaus mokyklų žaidynės

posted in: Straipsniai | 0

Vilniaus Vydūno progimnazijos 2-3-4 klasių mokinių rinktinė dalyvavo Vilniaus miesto mokyklų žaidynių kvadrato varžybose. Pirmas turas vyko Vydūno progimnazijoje. Mūsų mokyklos mokiniai užėmė pirmą vietą ir pateko į pusfinalį. Pusfinalyje vydūniečiai varžėsi su Gabijos progimnazijos komanda ir laimėjo rezultatu 2:0.

Vilniaus miesto finalinės varžybos vyko Sietuvos progimnazijoje. Čia susirinko keturios stipriausios miesto kvadrato komandos: Sietuvos progimnazijos, Žėručio pradinės mokyklos, Karaliaus Mindaugo progimnazijos ir Vydūno progimnazijos. Vydūniečiai rezultatu 2:0 nugalėjo šeimininkų Sietuvos progimnazijos komandą, 2:1 Karaliaus Mindaugo ketvirtokus ir 1:2 nusileido Žėručio pradinės mokyklos komandai. Iškovota garbinga 2-oji vieta!

Prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir taurėmis. Šaunuoliai vydūniečiai, juolab, kad mūsų mokyklos komanda buvo sudaryta iš antrų, trečių ir ketvirtų klasių mokinių. Kitų mokyklų komandas sudarė tik ketvirtokai.

Ačiū ir tėveliams, aktyviai palaikiusiems mūsų komandą finalinėse varžybose.

Komandos vadovė Aušra Pivorienė