Jaunųjų šaulių žiemos stovykla 2022

posted in: Straipsniai | 0

Mūsų progimnazijos Jaunųjų šaulių būrelio nariai, gruodžio 9-11 dienomis dalyvavo stovykloje „Šaulių žiema 2022” kuri vyko Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinėje mokykloje ir Kalesninkų apylinkėse. Stovyklai vadovavo kuopos vadas vrš. Eimantas Tamulynas.

Šioje stovykloje buvo įvairių veiklų: klausėmės teorinių paskaitų apie išgyvenimą, laužų tipus, nebylaus valdymo signalus bei įgyvendinome įgytas žinias praktikoje. Stovykloje ėjome į orientacinį žygį, statėme pastoges, žaidėme šratasvydį, o vakare surengėme laužų įkūrimo varžybas. Taip pat buvo surengti pirmosios medicininės pagalbos mokymai, paskaita apie kinologiją.

Tai buvo didžiausia mūsų kuopos stovykla per pastaruosius dvejus metus. Džiaugiamės, jog jauniesiems šauliams ši stovykla labai patiko, ir jie grįžo namo kupini gerų įspūdžių.

Būrelio vadovas: V. Latonas

Į pradžią: Home
Facebook