Prisijunkite prie iniciatyvos

posted in: Naujienos | 0

Mūsų mokykloje vyksta namukų gamybos iniciatyva ir sveikinimo Vilniui kūrimo iniciatyva „Sveikinimas Vilniui“.

1-7 klasių mokiniai savo aktyvia veikla prisideda prie bendros mokyklos dekoracijos kūrimo ir gamybos, taip puoselėdami pilietiškumą, bendruomeniškumą bei meilę Vilniaus miestui. Kurdami ir gamindami dekoraciją iš konstrukcinių medžiagų ugdo technologinius, meninius gebėjimus, skatinami laikytis tvarumo. Pasitelkę kūrybingumą mokiniai kurs eilėraščius, rašys sveikinimo žodžius gimtajam miestui, išvers sveikinimus į anglų k. Pagaminti namukai kartu su sveikinimais papuoš mokyklos erdves.

Organizuoja technologijų ir kalbų mokytojai.

Nuotraukoje 2 f klasės mokinių kartu su tėveliais sukurti namukai.

Sveikinimas Vilniui

Į pradžią: Home
Facebook