Minime Vasario 16-ąją

posted in: Naujienos | 0

Mūsų istorija gausi svarbiomis, pasididžiavimo vertomis datomis, tačiau dalis jų yra ne šiaip garsios, bet atraminės, pamatinės. Būtent tokia yra Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena, labai reikšminga kiekvienam Lietuvos žmogui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį.

Minėdami vasario 16-ąją 5-7 klasių mokiniai istorijos pamokose tikrino savo žinias dalyvaudami viktorinoje.

Pradinukai jungėsi prie didžiausios bendradarbiavimo pamokos Lietuvoje, kartu piešė, kūrė ir lipdė.

Vasario 9 d. mūsų mokykloje vyko Lietuvos atkūrimo dienos minėjimas. Vedantieji pakvietė visus susirinkusius mokinius, mokytojus ir svečius su mokytojais sugiedoti Lietuvos himną. Po himno išgirdome trečių klasių mokinių dainas ir eilėraščius apie Lietuvą, stebėjome šokius, buvo išsakyti gražiausi žodžiai apie mūsų gimtinę. Ketvirtos klasės mokiniai visi drauge sudainavo dainą „Laisvė“ ir taip gražiai ir skambiai užbaigė koncertą.

Dėkojame organizatoriams bei visiems prisidėjusiems! Susitelkę galime kurti stebuklus!