1,2 procento parama

posted in: Pranešimai, Skelbimai | 0

Gerbiami Tėveliai (Globėjai),

Dėkojame jums už skirtas lėšas 2022 metais. Už jas atnaujinome mokinių rūbines, nupirkome indų technologijų kabinetui bei įsigysime prizų mokinių paskatinimui mokslo metų pabaigoje.

Šiais metais prašome Jūsų prisidėti prie Vilniaus Vydūno progimnazijos mokinių gerbūvio gerinimo. Tai galite padaryti skirdami 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio sumos. Prašymus galima pateikti užpildant FR0512 (4 versija) elektroniniu būdu per Elektroninę deklaravimo sistemą iki 2023 m. gegužės 1 d.

Duomenys reikalingi pildant el. prašymo formą

Viršutiniame meniu pasirinkite „Deklaravimas“.

1. Kairėje pasirinkite „Pildyti formą“ ir atsidariusiame lange išsirinkite „Prašymas skirti paramą“.

2. Jeigu dar nesate šios formos pildęs(-džiusi) internetu, pasirinkite „Pildyti naują formą“.

3. Laukelyje „Forma elektroniniam pildymui“ spauskite „Pildyti formą tiesiogiai portale“.

4. Jeigu jau esate šią formą pildęs(-džiusi) internetu, pasirinkite „Pildyti ankstesnės pagrindu“.

5. Atsidariusiame lange pasirinkite FR0512 formą elektroniniam pildymui – spauskite „Pildyti dokumentą šio pagrindu“.

6. Formoje didžiosiomis raidėmis užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius:

5 | Mokestinis laikotarpis – 2022;
6S | Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą (pažymėkite „X“);
E1 | Gavėjo tipas – 2;
E2 | Gavėjo identifikacinis numeris – 306009596
E3 | Mokesčio dalies paskirtis – Vilniaus Vydūno progimnazija (įrašykite tiek, kiek užteks langelių)
E4 | Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,20;
E5 | Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – 2022 m. arba vėliausiai iki 2027 m. (pildoma tik norint paramą skirti ilgiau nei 1 metus).

7. Užpildžius formą, dešiniajame viršutiniame kampe paspauskite „Pateikti deklaraciją“ ir patvirtinkite.

Kaip naudotis vedliu

Už surinktas lėšas planuojama:

• atnaujinti mokyklos erdves,
  • įsigyti garso kolonėles renginiams,
  • investuoti į mokinių skatinimo programą.