Kovo 11-oji mūsų širdyse

posted in: Naujienos | 0

Paklausiau savo seno namo
Kokioj šaly jisai gyvena?
O jis atsakė palengva –
Šalis vadinas Lietuva!

Kovo 11 d. – atkurta Lietuvos valstybės nepriklausomybė. 5-7 klasių mokiniai minėjo šią dieną dalyvaudami patriotinės dainos konkurse. Tris 5,6 ir 7 klasių renginius vedė 5 b klasės mokiniai. Komisijai teko nelengva užduotis įvertinti ir išrinkti atsakingiausiai pasiruošusias klases.

Sveikiname I vietų laimėtojas:

5 c klasė su daina „Tai gražiai gražiai“,
6 a klasė su daina „Mano Lietuva“,
7 d klasė su daina „Ant kalno mūrai“.

Dėkojame visoms klasėms, klasių vadovams, istorijos mokytojai Rasai, lietuvių k. mokytojoms Dianai ir Jūratei, bei muzikos mokytojui Vytautui už šaunų pilietišką renginį. Taip pat II aukšte 5 c klasės paruoštame plakate (prie 222 kabineto) lauksime jūsų užrašytų minčių ir linkėjimų Lietuvai.

Su gimtadieniu, Lietuva!

Į pradžią: Home
Facebook