Vydūno gimtadienis

posted in: Naujienos | 0

Šventėme Vydūno gimtadienį griausmingai! Visą mėnesį vyko įvairios veiklos. Penktokai gimtadienio proga pasigamino marškinėlius su Vydūno atvaizdu. Septintokai pristatė projektinius kūrybinius darbus apie Vydūną. Pradinių klasių mokiniai gamino gimtadienio tortus iš antrinių žaliavų. Kovo 22 dieną nuo pat ryto vyko QR kodų su Vydūno frazėmis paieškos, o galutinį tašką padėjo iškilmingas koncertas. Koncerto dalyviai visi puikiai ir atsakingai pasiruošę, žiūrovai netilpo į salę. Taip, taip, kas buvote, žinote, kad koncertas buvo ilgas, nes daug dalyvių norėjo pasveikinti vieni kitus, pasirodyti ir švęsti gimtadienį kartu!

O jei koncerto ir nematėte, užeikite į mokyklą apžiūrėti mokinių darbų, paieškoti Vydūno posakių.

Būkime patys sau šviesuliai, mokykimės džiaugtis savo ir kitų kūryba!