Gerumo akcija

posted in: Pranešimai | 0

Kviečiame mokinius, jų tėvelius, mokytojus bei darbuotojus dalyvauti gerumo akcijoje, kurią organizuoja Vilniaus Vydūno ir Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijų tikybos mokytojai ir kuri simboliškai vyksta nuo gegužės 7 dienos (Motinos dienos) iki birželio 4 dienos (Tėvo dienos), bei paaukoti reikalingas priemones Vilniaus Hospisui.

Hospisas – tai vieta, kur neatlygintinai sunkiomis ir nepagydomomis ligomis sergantiems asmenims teikiama profesionali medicininė, psichologinė, socialinė, dvasinė pagalba, priežiūra, slauga (https://www.youtube.com/watch?v=JnRalxO1qns).

Vilniaus Hospisui reikalingos priemonės: nitrilinės pirštinės (S, M, L), sauskelnės (M,L,XL), šiukšlių maišai (30,60,90 l.), paklotai (90x60cm.), valymo priemonės ir skalbikliai. Priemones galima atnešti socialinėms pedagogėms Dainorai (232 kab.) ir Daliai (227 kab.), taip pat tikybos mokytojai Ritai (226 kab.).

Klasė, labiausiai prisidėjusi prie akcijos, bus apdovanota simboliniu prizu. Maloniai kviečiame nelikti abejingiems ir prisidėti prie akcijos, kuri padės ligoniams ir jų artimiesiems.

Vilniaus Vydūno progimnazijos tikybos mokytoja Rita