Protų mūšis „All about the UK?“

posted in: Naujienos | 0

Keturios ketvirtų klasių moksleivių klasės, balandžio 21 d. dalyvavo protų mūšyje „All about the UK? “ (liet. „Viskas apie Jungtinę Karalystę?“).

Protų mūšis buvo skirtas mokiniams, kurie yra smalsūs ir aktyvūs. Šios veiklos tikslas buvo sudominti mokinius anglų kalbos mokomuoju dalyku, sužadinti mokinių norą domėtis Jungtinės Karalystės istorijos, geografijos bei kultūros faktais ir skatinti mokinių kritinį mąstymą bei lavinti komandinio darbo įgūdžius.

Mokiniai protų mūšiui ruošėsi skaitydami jiems iš anksto išsiųstą medžiagą apie Jungtinės Karalystės pagrindinius istorinius, geografinius bei kultūrinius faktus. Moksleiviai dalinosi, kad jiems įdomiausi faktai buvo apie Hogvartso mokyklos (iš “Harry Potter”) numanomą vietą ir tai, kad Jungtinėje Karalystėje žmonės mėgsta gerti arbatą.

Iš viso protų mūšyje dalyvavo keturios komandos, sudarytos iš keturių narių iš kiekvienos ketvirtos klasės. Mokiniai, pasitelkę savo vaizduotę, sugalvojo štai tokius, gal ne visai įprastus, bet šmaikščius komandų pavadinimus: „4ANIEKOS“ (4a kl.), „4baravykai“ (4b kl.), „Agurkinis Miau“ (4c kl. ), „Moksliukai“ (4dkl.).

Žaidimas vyko gyvai, mokyklos klasėje, per https://kahoot.it/ platformą. Kiekvienos komandos kapitonas pasitaręs su kitais komandos nariais, turėjo teisingai ir kuo greičiau atsakyti į 20 klausimų žymėdamas vieną iš keturių pateiktų atsakymų. Kiekvienam klausimui buvo skirta viena minutė, tačiau mokiniai buvo itin greiti ir atsakymus pateikdavo vos per 20 sek.

Proto mūšio pirmą vietą iškovojo komanda „Agurkinis Miau“ (4c kl.). Antrąją vietą laimėjo „Moksliukai“ (4d kl.), o trečiąją vietą – „4ANIEKOS“ (4a kl.). Visiems buvo įteiktos padėkos.

Šią veiklą parengė ir organizavo anglų k. vyr. mokytojos Svetlana Venclovienė ir Jadvyga Šaveiko.

Sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės, kad mokiniai dalyvavo kitokioje veikloje, nei įprasta anglų kalbos pamoka. Turėjo galimybę patobulinti anglų kalbos teksto suvokimo įgūdžius, išmokti naujų žodžių bei frazių ir sužinoti daugiau apie Jungtinę Karalystę.

Nuoširdžiai tikimės, kad mokiniai sudalyvavę šiame protų mūšyje ir toliau savarankiškai domėsis Jungtine Karalyste ir gebės surasti ir skaityti jiems įdomią bei reikalingą informaciją anglų kalba.