„700 metų sav(it)ų istorijų“

posted in: Straipsniai | 0

2023 m. spalio 11d. mokytoja Agnė Adamonytė kartu su 8B klasės mokiniais vyko į edukacinę ekskursiją „700 metų sav(it)ų istorijų“. Išvykos tikslas – naudojant Geocaching metodą rasti ir mokėti pristatyti anglų kalba tris pasirinktus Vilniaus mieste esančius architektūros paminklus ir tris įžymius Vilniui nusipelniusius žmones. Keliaudami po Vilniaus senamiestį, mokiniai ieškojo nurodytų architektūros paminklų ir žymių, Vilniui nusipelniusių žmonių. Pasikalbėję su Barbora Radvilaite ir gavę iš jos saldumynų, mokiniai pasuko link Stiklių gatvės, kur susitiko su senojo Vilniaus stiklapūčiais. O po to visi pajudėjo link Literatų gatvės, kur literatų siena papasakojo vaikams apie žymius lietuvių rašytojus ir poetus. Vėliau mokiniai žaidė senojo Vilniaus vaikų mėgstamus žaidimus. Tai buvo puiki proga nusikelti į istorinį laikmetį, pažinti to laiko Vilniaus dvasią.