Dalyvaujamojo biudžeto projektas

posted in: Naujienos | 0

Įvyko Dalyvaujamojo biudžeto projekto pristatymo renginys. Direktorė Jolanta Sereičikienė pristatė dalyviams – 7c, 7e, 8a, 8c klasių mokiniams kaip sudaromas ir skirstomas mokyklos biudžetas. Projekto mentorė, Vilniaus Ryto progimnazijos matematikos ir informatikos mokytoja Violeta Rynkevičienė išsamiai papasakojo apie projekto tikslus ir vykdymo eigą, pasidalino pavyzdžiais bei patarimais. Mokiniai žaidė žaidimą mėgindami atspėti maisto produktų kainas. Jie taip pat labai aktyviai siūlė savo pirmines idėjas mokyklos aplinkai gerinti. Tikimės, kad išklausę patarimus ir pastebėjimus, projekto dalyviai mus nustebins originaliomis ir funkcionaliomis mokyklos aplinkos pagerinimo idėjomis. Gruodžio mėnesį pasidalinsime geriausiomis ir kviesime mokinius balsuoti už labiausiai patinkančią.

Projekto konsultacinė grupės nariai – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eglė Bridikienė, technologijų vyresnioji mokytoja Olga Rinkevičienė, technologijų vyresnysis mokytojas Robertas Rinkevičius ir matematikos mokytojas Vytautas Svilainis.