Geltonų plytų keliu

posted in: Naujienos | 0

Rugsėjo mėnesį, per lietuvių kalbos pamokas, 2a klasės mokiniai skaitė ir nagrinėjo F. Baumo pasakos „Ozo šalies burtininkas“ teksto ištrauką „Dorotė ir Kaliausė“. Tekstas taip įtraukė, kad 2a klasės mokiniai nusprendė pereiti visą Geltonų plytų kelią kartu su Dorote, Kaliause, Medkirčiu ir Bailiuoju liūtu.

Beveik visą mėnesį ėjome gerumo keliu su muzikine pasaka pagal Keistuolių teatro spektaklį „Smaragdo miesto burtininkas“. Išmokome ir dainavome Geltonų plytų kelio dainą, piešėme savo mintis ir įspūdžius, dalijomės savo jausmais ir supratimu ko reikia, kad būtum laimingas. Laimė – tai gražiausia, kas gali būti žemėje , o norint būti laimingu, reikalingas ne vien protas, bet ir jautri širdis.

Einant gerumo keliu supratome, kad kelias yra kiekvienam nutiestas, „tik svarbu labai norėti, pasistengti ir tikėti“ ir, kad „svarbiausia įžvelgti stebuklą paprastuose dalykuose“.

Eik ir tu gerumo keliu, prisijunk! Juk gerumas nieko nekainuoja.

2a klasės mokytoja Ramunė Kiršienė