Kvadrato varžybos

posted in: Naujienos, Pasiekimai | 0

Vydūno progimnazijos 3-4-ų klasių mokinių rinktinė sėkmingai tęsia pasirodymą miesto moksleivių žaidynių kvadrato varžybose. Lapkričio 9 d. vykusiose pusfinalio varžybose vydūniečiai rezultatu 2:0 pranoko praėjusių metų nugalėtojus Žėručio pradinės mokyklos komandą. Lapkričio 16d. Tuskulėnų gimnazijoje įvyko finalinės Vilniaus miesto kvadrato varžybos. Mūsų mokyklos mokiniai vienodu rezultatu 2:0 įveikė šeimininkų bei Gabijos progimnazijos pradinukus ir iškovojo 1-ąją vietą.

Vydūno progimnazijai atstovavo: kapitonas Arnas Tamašauskas, Majus Ušeckas, Patrikas Bakaitis (4d klasė), Vytautas Voroneckis, Kamilė Šimkevičiūtė, Patricija Maksimovičiūtė (4e klasė), Ainaras Griesius (4a klasė), Aronas Juonys (4g klasė), Vėjūnė Liupkevičiūtė, Emilija Lukšaitė, Emilija Gečytė, Emilija Volujevičiūtė, Viktorija Damašiūtė (3c klasė).

Dabar komandos laukia Lietuvos zoninės varžybos.

Komandos vadovė Aušra Pivorienė