Akcija „Kalėdinis senjorų paštas“

posted in: Naujienos | 0

Kviečiame mūsų mokyklos mokinius prisidėti prie gražios iniciatyvos – Senjorų Kalėdų pašto. Šiais metais, nuo gruodžio 1 d., 8-iuose Lietuvos miestuose atsirado specialios pašto dėžutės, kviečiančios nudžiuginti senjorą popieriniu laišku su kalėdiniais linkėjimais.

Šis kalėdinis senjorų paštas turi ypatingą tikslą – sukurti tiltą tarp nepažįstamų žmonių. Savo parašytu laišku kiekvienas iš mūsų gali paliesti ir praskaidrinti šventinį laikotarpį visiškai nepažįstamam senjorui kitame Lietuvos kampelyje. Kalėdiniai laiškai senjorams suteikia daug džiaugsmo, kai kurie senjorai neturi su kuo sutikti švenčių, jaučiasi vieniši.

Kviečiame prisijungti prie šios socialinės iniciatyvos „Senjorų Kalėdų paštas“ ir parašyti laiškus senjorams visoje Lietuvoje. Parašius juos galima atnešti į 232 kabinetą.

Daugiau informacijos galite rasti: https://www.lrt.lt/naujienos/gyvenimas/13/2141791/skirtinguose-miestuose-atsirado-kaledinio-senjoru-pasto-dezutes-kviecia-rasyti-tiems-kurie-galbut-jauciasi-vienisi