Dalyvaujamojo biudžeto projekto rezultatai

posted in: Pranešimai | 0
Dalyvaujamojo biudžeto projekto rezultatai

Dalyvaujamojo biudžeto projekto vykdymo metu dalyviai pristatė 9 idėjas mokyklos vidaus ir išorės erdvių pagerinimui.

9 komandos, ruošdamos pristatymus, rėmėsi tvarumo ir reikalingumo visai mokyklos bendruomenei principais. Gruodžio 7-8 dienomis vykusio balsavimo rezultatai lėmė, kad šį projektą laimėjo 8 a klasės mokinių D.Mardoso ir M.Ogorodnikovo paruoštas pristatymas. Vaikinai siūlė mokyklos erdvėse pastatyti 30 medinių suoliukų.

Suoliukai buvo užsakyti ir pristatyti į mokyklą jau sausio mėnesį. Visą savaitę mokiniai savanoriai montavo suolus ir šiandien jau galite juos surasti kone visuose mokyklos koridoriuose. Tikimės, jais naudosimės dar ilgai.

Dėkojame projekto dalyviams – 7 c, 7 e, 8 a, 8 c klasių mokiniams, ruošusiems pristatymus, bei savanoriams.

Projekto organizavimo grupė: O.Rinkevičienė, R.Rinkevičius, V.Svilainis, E.Bridikienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *