Kalėdų laukimas anglų kalbos pamokose

posted in: Straipsniai | 0

Prieššventiniu laikotarpiu mokytojos J. Šaveiko, E. Strebulytė ir S. Venclovienė mokiniams suorganizavo netradicinį renginį, kuriame dalyvavo 3, 4 ir 5 klasių mokiniai. Penktų klasių mokiniai sukūrė viktoriną. Penktokai ne tik sugalvojo klausimus ir užduotis, bet ir pademonstravo savo kompiuterinį raštingumą dalį klausimų pateikdami „Kahoot“ programėlėje. Pradinukai, atsidėkodami penktokams, padainavo angliškas kalėdines dainas, sušoko kalėdinį šokį, o 4c klasės mokiniai pritardami repavo.

Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis – saldainiais. Vaikų nuotaika buvo labai šventiška: mokiniai pasipuošė kalėdinėmis kepuraitėmis bei linksmais megztiniais.

Visiems linkime laimingų, kūrybingų, linksmų Naujųjų – Drakono – metų!