Nacionalinis 4, 8 klasių mokinių pasiekimų patikrinimas

posted in: Naujienos, Skelbimai | 0

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP) vyks atskirais srautais Vydūno progimnazijos ir Pilaitės gimnazijos patalpose, laikantis taisyklių ir tvarkos, nurodytų LR švietimo, mokslo ir sporto ministro patvirtintame 2017 m. sausio 4 d. įsakyme Nr. V-6 „Dėl nacionalinių mokinių pasiekimų patikrinimų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo patvirtinimo” (pakeitimas 2023 m. lapkričio 10 d. Nr. V-1444) pagal tvarkaraštį:

2023–2024 MOKSLO METŲ NMPP TVARKARAŠTIS IR VYKDYMO BŪDAS

Elektroninės užduotys bus vertinamos automatiškai. Mokinys savo pasiekimų rezultatą matys iš karto, po užduoties atlikimo.

Priemonės, kuriomis galės naudotis mokiniai: popieriaus lapas juodraščiui ir rašymo priemonė (atsineša mokinys).