Sausio 25 d. – Vilniaus 701 m. gimtadienio diena.

posted in: Skelbimai | 0

1323 m. sausio 25-ąją kunigaikštis Gediminas išsiuntė vieną iš garsiųjų savo laiškų, tardamas: „Visiems visame pasaulyje išplitusiems Kristaus garbintojams“, paskelbė atveriąs savo šalį „kiekvienam geros valios žmogui“, taip Europos akyse tarsi apšviesdamas iki tol vakarų europiečiams mažai pažintą kraštą ir visiems laikams įrašydamas Vilnių į Europos žemėlapį.

Šią savaitę 5 – 6 klasių mokiniai kūrė Gedimino laiškus, o 7-8 klasių mokiniai virtualų pasveikinimą Vilniaus miestui. Mokiniai savo kūrybiniais darbais sveikindami Vilnių linkėjo tvarumo, klestėjimo, tobulėjimo, unikalumo, kultūrinio paveldo išsaugojimo, tapti inovatyviausiu, tolerantiškiausiu ir labiausiai žaliuojančiu miestu Europoje bei lyderiaujančiu pasaulyje !!!

Kviečiame virtualiai pasigrožėti mokinių darbais.