5 – 8 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Tau, mano gimtine“

posted in: Naujienos | 0

Vasario 13 dieną po linksmo Užgavėnių šventimo vyko mokyklinis 5 – 8 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Tau, mano gimtine“. Skambėjo gražūs žodžiai, skirti tėvynei, gimtajai žemei ir jos žmonėms.

Konkurso laureate tapo 5d klasės mokinė Darija Sivojūtė, antrąją vietą užėmė 7d klasės mokinė Urtė Vasiliauskaitė, o trečiąją – 5d klasės mokinė Urtė Štuikytė.

Konkurso nugalėtojus ir visus dalyvius pasveikino progimnazijos direktorė Jolanta Sereičikienė, įteikė jiems padėkos raštus, o nugalėtojams – ir atminimo dovanėles. Taip pat direktorė pasveikino 6b klasės mokinę Miglę Stučinskaitę, kuri laimėjo diplomą ir paskatinamąjį prizą respublikiniame moksleivių poezijos konkurse „Gimtinės delne“, skirtame paminėti poetą Anzelmą Matutį.

Mokyklos direktorė pasidžiaugė, kad mokiniai puoselėja gražų lietuvišką žodį, kad domisi poezija ir proza, o konkurso nugalėtojai Darijai Sivojūtei palinkėjo didžiausios sėkmės Vilniaus miesto moksleivių raiškiojo skaitymo konkurse.