Kovo 6-oji – Europos logopedo diena

posted in: Naujienos | 0

2004 m. Europos logopedų asociacija priėmė nutarimą kovo 6 d. minėti logopedo profesijos dieną, kurios tikslas – suteikti visuomenei daugiau žinių apie įvairius kalbos, kalbėjimo ir komunikacijos sutrikimus, jų įveikimo galimybes, praplėsti žinias apie logopedo profesiją visoje Europoje. Taigi Europos logopedo diena šiais metais minima jau dvidešimtą kartą. Šie metai ypatingi ir dėl to, kad Europos logopedų profesinė diena pirmą kartą bus paminėta Europos Parlamente Briuselyje.

Siekiant dalintis žiniomis ir patirtimi, kaip komunikacijos sutrikimų prevencija, kiekvienais metais Europos logopedų asociacija paskelbia temą, kuriai skiriama daugiausia specialistų dėmesio, organizuojamos konferencijos, seminarai. Šiais metais logopedų dėmesys skiriamas bendradarbiavimui su kitais pagalbos specialistais. Šia tema bus kalbama bei diskutuojama ir Europos Parlamente kovo 6-ąją.

Minint Europos logopedo dieną dėkojame mokyklos bendruomenei, ypatingai – ugdytinių tėvams/globėjams, už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą siekiant padėti turintiems kalbos, kalbėjimo ir komunikacijos sutrikimų.

Šaltiniai: Švietimo naujienos, Europos logopedų asociacija