Mes esame NATO

posted in: Naujienos | 0

Minime Lietuvos įstojimo į NATO 20-metį. Mūsų progimnazijos 8-okai dalyvavo rašinių konkurso „Mes esame NATO” baigiamajame renginyje.

Kovo 27 d. į Valdovų rūmuose vykusią moksleivių rašinių konkurso „Mes esame NATO” apdovanojimų ceremoniją vyko anglų kalbos mokytoja Agnė Adamonytė ir 8-ų klasių moksleiviai, kurie rašė rašinius konkursui anglų kalba: 8a kl.- Deimis Mardosas, 8B kl.- Ugnė Mašidlauskaitė, Emilja Kesiūnaitė, Adomas Gudaitis, 8C kl. – Arnas Jankantas, Nojus Bulatovas, 8D kl. – Vakarė Pelenė, Daina Ožiūnaitė, Ričardas Jakumas, Amelija Anisimovaitė.

Šiais metais konkurse buvo vertinami 159 lietuvių, anglų, lenkų, prancūzų, vokiečių kalba parašyti moksleivių darbai.

Rašiniai buvo vertinami 5 kategorijose. Visi mokiniai gavo atminimo dovanėles.

Renginio rėmėjai: NATO pajėgų integravimo vienetų atstovai Lietuvoje, ambasadoriai iš JAV, Lenkijos, Vokietijos, Kanados, Prancūzijos, Jungtinės Karalystės ambasadų, Prancūzų Lietuvoje instituto, Britų tarybos atstovai.

Renginį organizavo Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo prie KAM departamento atstovai.