Užsienio kalbų savaitė

posted in: Naujienos | 0

Progimnazijoje vyko užsienio kalbų savaitė. Jos metu anglų kalbos mokytoja Jadvyga Šaveiko kartu su pradinių klasių mokiniais organizavo bei vykdė įvairią veiklą.

Trečių klasių mokiniai dalyvavo konkurse „Gražiausios skanduotės rinkimai“. Trečiokai deklamavo jiems gražiausią skanduotę, o vėliau visi drauge išrinko pačią skambiausią.

Šių metų užsienio kalbų savaitės tema – pasakos. Antrų ir ketvirtų klasių mokiniai pažiūrėjo pasakas internete, o labiausiai patikusias iliustravo. Piešė pasakų veikėjus, aplinką, stebuklingus įvykius. Vėliau internetines pasakų nuorodas pavertė į QR kodą ir kartu su piešiniais iškabino stende prie 110 anglų kalbos kabineto. Jei norite ne tik pasigrožėti piešiniais, bet ir pasiklausyti pasakos, kviečiame su savimi turėti mobilųjį telefoną su QR kodą nuskaitančia programėle.

Užsienio kalbų savaitė paliko daug įspūdžių: mokiniai buvo labai aktyvūs, noriai įsitraukė į veiklas, stropiai ir atsakingai jose dalyvavo.