Šeimos šventė 3 g klasėje

posted in: Naujienos | 0

Gegužės 24 dienos rytą į klasę atėjo visų mokinių tėveliai su mažaisiais broliukais ir sesutėmis. Visi buvome pasirengę sportuoti. Mokyklos mažojoje sporto salėje užvirė linksmos varžybos. Keturios komandos rungėsi estafetėse, vėliau – kvadrato varžybose „Vaikai prieš tėvelius“, o judrusis žaidimas „Trečias bėga“ tėvams priminė vaikystę.

Į klasę grįžome džiugūs, žvalūs ir šiek tiek pavargę. Klasėje skambėjo vaikų atliekama muzika ir dainos, stebino mergaičių šokių judesiai. Vaikai įteikė tėveliams savo rankomis sukurtas dovanėles. Visus šventės dalyvius papuošėme vaikų dekoruotais medaliais. Už labai gerą mokymąsi ir pavyzdingą elgesį mokiniams įteikėme padėkas.

Visi džiaugėmės, vaišinomės ir žaidėme.

3g klasės mokytoja A. Bugarauskienė