Protų mūšis „How well do you know the UK?“

posted in: Naujienos | 0

Gegužės 23 dieną ketvirtų klasių moksleiviai dalyvavo protų mūšyje „How well do you know the UK? “ (liet. „Kaip gerai pažįsti Jungtinę Karalystę?“). Iš viso dalyvavo šešios komandos, sudarytos iš keturių narių iš 4a, 4b, 4c, 4d, 4e ir 4f klasių.

Protų mūšis buvo skirtas mokiniams, kurie nori mąstyti ir yra smalsūs. Šios veiklos tikslas buvo sudominti mokinius anglų kalbos mokomuoju dalyku, sužadinti mokinių norą domėtis Jungtinės Karalystės istorijos, geografijos bei kultūros faktais ir skatinti mokinių kritinį mąstymą bei lavinti komandinio darbo įgūdžius.

Mokiniai žaidimui ruošėsi skaitydami jiems iš anksto išsiųstą medžiagą apie Jungtinės Karalystės pagrindinius istorinius, geografinius bei kultūrinius faktus.

Žaidimas vyko gyvai, mokyklos klasėje, per https://kahoot.it/ platformą. Kiekvienos komandos kapitonas, pasitaręs su kitais komandos nariais, turėjo teisingai ir kuo greičiau atsakyti į 20 klausimų, žymėdamas vieną iš keturių pateiktų atsakymų. Kiekvienam klausimui buvo skirta viena minutė, tačiau mokiniai buvo itin greiti ir atsakymus pateikdavo per 20-25 sekundes.

Proto mūšį laimėjo 4b klasės komanda. Antrąją vietą laimėjo 4c, o trečiąją– 4e klasių komandos. Visiems buvo įteiktos padėkos.

Šią veiklą parengė ir organizavo anglų k. vyr. mokytojos Svetlana Venclovienė ir Jadvyga Šaveiko.

Sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės, kad mokiniai dalyvavo kitokioje nei įprastai anglų kalbos pamokoje ir turėjo galimybę patobulinti anglų kalbos teksto supratimo įgūdžius, išmokti naujų žodžių bei frazių ir sužinoti daugiau apie Jungtinę Karalystę.