Dalyvaujame muzikos festivalyje

posted in: Naujienos | 0

5b klasės mokinių pop/roko muzikinė grupė šauniai pasirodė kasmetiniame Vilniaus miesto, mokinių muzikos festivalyje „Pavasario vėjas 2026”.  Festivalis praūžė kaip tikras muzikinis vėjas su daugybe talentingų mokinių pasirodymų, kurie tryško jaunatviška energija, puikiais soliniais, įvairiausių stilių muzikinių grupių numeriais.

Festivalį stebėjo ir nominacijas įteikė komisija, kuri buvo sudaryta iš gerai žinomų alternatyviosios, pop muzikos atstovų.  Muzikos atlikėjas ir aktorius Mantas Bendžius mūsų mokyklos grupę pavadino jaunaisiais Bitlais ir įteikė nominaciją: Geriausią grupės pojūtį turintis pasirodymas!

Grupės nariai: Matas Birmanas, Tomas Čičiurka, Tadas Pūkėnas, Ūla Kraus.

Mokinių grupės vadovas muzikos mokytojas V.Latonas