
Pavasaris skrieja dideliu greičiu, artėja mokslo metų pabaiga, o kartu su ja – ir mūsų Vydūno vasaros stovykla! Jau greitai mūsų mokyklos 5-7 klasių mokiniai atostogaus Ignalinos rajone, kur jų lauks nuotykių kupinos dienos, kuriose netrūks kelionių, nuotykių ir džiugesio.
*Stovykla dalinai finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis.